OFERTA

W ramach prowadzonej działalności BRICOLAGE wykonuje usługi remontowo-budowlane, które polegają na modernizacji starych łazienek i kuchni poprzez wymianę instalacji wodnej i elektrycznej, w tym instalacje CO, montaż glazury i terakoty. Nasza firma zajmuje się wymianą i montażem podłóg z drewna litego oraz paneli. Firma BRICOLAGE prowadzi produkcję mebli kuchennych, jak również mebli do zabudowy wnęk, systemów drzwi przesuwnych i innych mebli na życzenie Klienta. Meble te są wykonywane po uprzednim ustaleniu potrzeb Klienta i warunków technicznych, tj. powierzchni i rozkładu pomieszczeń. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży budowlanej oraz meblarskiej.

Innowacyjne podejście firmy BRICOLAGE do problemów związanych z remontem mieszkania polega na tym, że zajmujemy się kompleksowym wykonaniem usług remontowych. Nasza usługa różni się od usług konkurencji tym, iż zajmujemy się całościowym wykonaniem danego remontu: od zbicia starej glazury, poprzez montaż nowych instalacji wodociągowych i elektrycznych, kończąc na montażu glazury i terakoty i wykonaniu nowych mebli do pomieszczenia.

Zaletą naszych usług jest to, iż w jednym miejscu Klient może zamówić kompleksową usługę: remont plus produkcja nowych mebli. Trudno jest skoordynować różne rodzaje robót, jeśli wykonują je różni fachowcy. Kompleksowość usługi przyspiesza wykonanie całości remontu i oszczędza Klientowi czas, który musiałby poświęcić na rozmowy z trzema różnymi fachowcami i nie wymaga koordynacji wielu fachowców i firm do wykonania jednego remontu. Dodatkowo wykonanie usługi przez jedną firmę zapewni spójność projektu. W przypadku pojawienia się nowych pomysłów Klienta w trakcie realizacji remontu łatwiej jest skonsultować zaproponowane rozwiązania z jednym fachowcem niż z całą brygadą remontową. Wiemy, że Klienci potrzebują indywidualnego podejścia do ich problemów, poszukują doświadczonego wykonawcy usług, zależy im na tym, aby doradzić im, jak wdrożyć w życie ich pomysły i jak rozwiązać jakiś problem, poszukują również wysokiej jakości usług, co firma BRICOLAGE jest w stanie im zapewnić.

NASZE USŁUGI

usługi budowlane słupsk

usługi budowlane

glazura i terakota słupsk

glazura i terakota

montaż instalacji elektrycznych słupsk

montaż instalacji elektrycznych

instalacje sanitarne i elektryczne słupsk

inst. sanitarne i elektryczne

wymiana i montaż podłóg słupsk

wymiana i montaż podłóg

altanki słupsk

altanki